Відгуки

Елена (27.09.2016 11:01:18)Очень уютная клиника. Кот, который при входе в больницу обычно сходит с ума и становится неуправляемым, тут был абсолютно спокоен. Отношение к животным на высоте. Доктор Руслан – замечательный ветеринар!!!

 

 

  Дарина (22.08.2016 12:26:55)Чудова клініка, чудові людяні ветеринари.. п.Андрій і п.Руслан дуже вам вдячні за таке відношення до нас і наших собак… Рекомендуємо вас всім!

 

  Валентин (23.05.2016 17:54:01)Залишайте свої відгуки на сайті – https://petadvisor.in.ua/univet-895

 

  Надія (03.05.2016 00:18:56)Доктор Руслан – Ветеринар від Бога! Клініка, порівняно із решта ветеринарними закладами Львова – попереду років на 10. Респектую та рекомендую!!!

 

  Taka (02.08.2015 20:51:11)

 

  Роман (02.08.2015 19:37:59)Тут врятували мого пса після аварії! Дуже дякую!

8 Comments

 1. Очень благодарна отличному ветеринару п. Руслану, не однократно оперировавшему наших крысочек!
  Заболело животное и поход в клинику всегда очень пугает владельца, но Вы своим профессионализмом всегда внушаете уверенность , что животное будет пролечено и выздоровеет.
  Очень чисто, нет очереди и других животных, одновременно с вашим. Грамотные и внимательные специалисты не отвлекаясь уделяют максимум внимания и хвостатому пациенту и его хозяину.
  Огромное Вам спасибо!

  • Пані Христино, доброго вечора, вже нарешті завершили обладнувати невеликий стаціонар. відповідно маємо змогу перетримувати тваринок після операцій.

 2. Найкращий лікар. 5 років тому нашій собаці було 8 , були множинні пухлини молочних залоз. Ми були в трьох інших клініках (бо до того, бог милував, не було потреби звертатись до лікарів крім першог року, коли робили вакцінаіції на дому, але на тому і завершили). В одній нам відмовили після того як ми стали завати “незручні” питання щодо як воно буде – мов занадто обширна опепція (собачка маленька, була 7 кг) , в другій нам не сподобалось відношення- спілкуватись із нами їм було ніколо, та і сказали, що врятувати шансів мало, в третій загалі якось зверньо розмовляли, неуважно і неприємно. Руслан був четвертим і був ЗОВСІМ іншим. Таким, яким кожен люблячий власник собаки хотів би бачити лікаря для свого улюбленця- привітним, спокійним, дружнім, уважним і головне- компетентним і професіональним. Всі ці якості є у Руслана. І наша собаня прожила ще 5 щасливих років життя . І ще я не забуду тих швів після операції- вже на другий день їх взагалі не було помітно (а операція буда ДУЖЕ обширна). Мені ообисто після операції теж робили “косметичні” шви, але такої ДОСКОНАЛОСТІ я не бачила – це просто унікально. А коли нещодавно наша вже старенька собачка злягла – Руслан не шкодував а ні особистого часу (було, що й вночі), а ні сил, щоб її урятувати.
  Зараз в нас знов собачка і ми не бажаємо іншого лікаря, ніж Руслан і його клініка 🙂 Дякуємо йому і бажаємо багато років процвітання і плідної роботи разом із своїми клієнтами, які люблять і поважають його 🙂

  • Пані Інго, особисто та від імені колег – щиро вдячний за Ваші теплі слова. Вибачте, що відповідаю із таким запізненням, але інтернет сторінка не функціонувала через технічні проблеми. Зараз усе знову функціонує.

 3. Робили у пана Андрія кастрацію кота-кріпторх. Одразу попередили, що операція не проста, але на всі питання лікар відповів і розказав. Також сподобалося уважне відношення лікаря як до тваринки, так і до схвильованого власника 🙂 операція пройшла успішно, найкращим варіантом для тваринки. Вдячна досвіду та вмінню пана Андрія. Інгаляційний наркоз – якщо можна так сказати – то щастя. Кіт швидко відійшов, навіть у комірі через годину після операції вдало застрибнув на ліжко, сам спустився. Через пару годин поїв. Ніякого третього повіка та інших неприємностей, як буває після венозного наркозу. Вартує цих грошей

  • Пані Катерино, дякуємо Вам за такий гарний відгук. Дуже приємно, що Вам сподобалось і пан Андрій зміг допомогти Вашому котику. Насправді, інгаляційний наркоз і сучасне, якісне обладнання дає багато можливостей для ветеринарного лікаря. З повагою, головний лікар та колектив клініки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *